שאלות ותשובות על בחירת מטבחים מעוצבים לבתים

בחירת מטבחים מעוצבים מספקת לכם את כל הסיבות לחייך. מטבחים צריכים להיות החללים הדקורטיביים ביותר בבית, וזאת משום שהם לא משמשים רק להכנת מזון אלא גם לבילוי והעברת כל ההוואי המשפחתי, הזוגי ואפילו עם עצמכם. במקבץ FAQ זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור מטבחים מעוצבים ולהבטיח כי הבחירה שלכם תהיה מקצועית ומשביעת רצון לדידכם.

כיצד מומלץ להתחיל לעצב מטבחים?

אנו ממליצים לבחור מטבחים מעוצבים בהתאם לנישה המבוקשת. ניתן לבחור בנישה מודרנית, על בסיס דלתות חלקות, או בנישה כפרית על בסיס דלתות חרוטות עם שבלונות. בדלתות ארון מטבח מודרניות העיצוב הוא מינימליסטי, ללא ידיות או עם ידית ארוכה וצרה בפריסה אופקית. בדלתות הארון של המטבח הכפרי העיצוב הוא על בסיס ידית פרזול לדל, ידית נקודתית בעיצוב מיוחד.

אלו רעיונות ניתן לממש לשם חידוד הבחירה?

לאחר שבחרתם נישת עיצוב עבור מטבחים מעוצבים, כעת יש לבחור בסגנון ייחודי למטבחים שלכם. לדוגמה, אם בחרתם במטבח בנישה מודרנית, יש לקבוע את סט הצבעים המבוקש, לבן או צבעוני. במידה ובחרתם צבעוני, באיזה סגנון? האם המרקם יהיה חלק עם לוחות פורמייקה, או מחוספס על בסיס צביעת עץ מלא בתנור? במטבח בנישה הכפרית יש לקבוע את הגוון הרצוי, עץ חום סטנדרט או שמנת בסגנון פרובנס? האם מדובר במטבח כפרי שהוא גם צבעוני, עם לוחות פולימר כחולים וצהובים? גבשו את רעיונות העיצוב באמצעות ירידה לרזולוציות גדולות בתחום הצבע והמרקם.

היכן ניתן לממש בחירת מטבח מקצועית?

המקום לבחור בו את המטבח הוא חנות מטבחים מקצועית עם נגרייה תואמת. רק בחנות זו תוכלו להבטיח בחירה מגוונת של מטבחים מעוצבים, בהתאם להעדפותיכם הדקורטיביות. החנות מציעה את כל השירות למטבח, גמישות בבחירתו, ייעוץ, שינויים בהתאם למבנה החדר וכמובן מכירה והתקנה בסיום התהליך.

כיצד מומלץ לבצע את הבחירה בחנות הלכה למעשה?

אחרי שדקדקתם בבחירת המטבח, כפי שלמדתם לעשות בשתי השאלות הראשונות של מאמר זה, ניתן לגשת להדמיית מחשב של חנות מטבחים מקצועית ולבחור בדגם המבוקש. מומלץ לבצע את הבחירה מהחדר שמיועד להיות המטבח ולהשוות גם לחדרים הסמוכים להבטחת תוצאת עיצוב אופטימלית לביתכם.